Unió Excursionista de Sant Joan de les Abadesses

Assamblea general 2023 i dinar de germanor

Assamblea general 2023 i dinar de germanor

Comencem aquest nou any 2023 amb molta il·lusió. La Unió Excursionista de Sant Joan de les Abadesses fa 70 anys d’història. Volem tractar aquesta fita com es mereix, per retre honor a tots aquells que han fet possible que la nostra entitat celebri el 70è aniversari en tan bon estat de salut i s’hagi consolidat a Sant Joan com una de les entitats més vives i més nostrades. Volem aprofitar per agrair-vos a vosaltres, els nostres socis, el suport incondicional i la fidelitat que heu mostrat i mostreu al llarg d’aquest recorregut vital.
 
Hem preparat un calendari ple d’activitats per aquest any. I també alguna sorpresa que anirem desvetllant poc a poc!

Encetarem el calendari amb l’assamblea anual. A continuació celebrarem un dinar de germanor on tots esteu convidats. Us emplacem, a tots els que desitgeu participar a l’assemblea anual de socis, el proper dia 4 de febrer al Centre Cívic a les 11:30 en primera convocatòria i 11:45 en segona convocatòria. Posteriorment anirem plegats a dinar a les 14h al restaurant La Minera Taproom, on ens oferiran un menú tancat que tindrà un preu d’entre 20 i 25€ per persona. Aprofitarem l'ocasió per fer entrega d'un obsequi a aquells socis que celebrin 25 i 50 anys a la Unió Excursionista. A tots els nostres socis també us farem entrega d’un detall per celebrar el nostre 70è aniversari. 

Si voleu assistir al dinar de germanor us demanem, siusplau, que confirmeu la vostra assistència mitjançant el següent enllaç. Us hi esperem!

Vull assistir al dinar de germanor 

La confirmació d'assistència a l’assemblea no és necessària.

Aprofitem l'avinentesa per desitjar-vos un feliç any nou. Comencem un 2023 carregat d’activitats!

Política de galetes

Aquest lloc web fa servir galetes per a obtenir dades estadístiques de la navegació dels seus usuaris. Si continueu navegant considerem que accepteu el seu ús. Sempre podreu revocar el vostre consentiment i obtenir més informació a la pàgina de política de galetes.